Zdobyłem gotówkę bez jakichkolwiek dodatkowych zaświadczeń

15 Gru

Wymagałem pieniędzy na nabycie używanego auta. Stary automobil miał usterkę, tym samym nie pracował dobrze. Musiałem mieć drugi wóz ażeby być w stanie jeździć do roboty. Kwateruję pod Wrocławiem, tym samym na co dzień jeżdżę około 1 h. Jeślibym nie miał pojazdu, wtenczas musiałbym podróżować ponad 2 h autobusem. Pragnąłem wymyślić pewien sposób żeby dostać pożądaną kasę a następnie nabyć pojazd.

Odwiedziny w oddziale banku

Postanowiłem, że pójdę do mojego banku jak i również złożę wniosek o kredyt samochodowy. Pragnąłem niewysoką sumę, mniej więcej 10 tysięcy zł, bowiem tak niewiele kosztował leasingowy Ford, jaki znalazłem na giełdzie samochodowej. Tymczasem analityk finansowy w instytucji bankowej powiedział, iż zweryfikował mą miarodajność finansową i posiadam nieprzychylny wpis w Krajowym Rejestrze Dłużników. Domyśliłem się, że chodzi o to, że dwa lata temu miałem problem z uregulowaniem miesięcznej stawki za kupiony telefon. W owym czasie posłano mojej osobie przypomnienie a w konsekwencji miałem w obowiązku spłacić dodatkowe odsetki. Nie myślałem, że był po tamtym razie wpis w bazach gospodarczych. W wyniku tego nie zdołałem uzyskać kredytu w placówce bankowej, choć zagwarantowano mi, że za rok pożyczkę mógłbym otrzymać. Jednakże pożądałem nabyć auto teraz, nie zaś za rok stąd pojawił się dylemat. Wyłożyłem to kumplowi, i on doradził mojej osobie żebym zrobił użytek z pożyczek bez sprawdzania baz. Pokazał mi też witrynę internetową https://pozabankowiec.pl/809/ranking-pozyczek-dla-zadluzonych/, na której dostępny jest najlepszy ranking jednostek online. Zdecydowałem się aplikować o chwilówkę ponieważ nie posiadałem jakiegokolwiek wyboru.

Pożyczki długoterminowe do 9 tys. zł

Sprawdziłem, iż właściwym założeniem jest aplikowanie o kredyt na raty. Na wcześniej odwiedzonej przez mnie stronie internetowej pożyczki pozabankowe online https://pozabankowiec.pl/ wyszukałem też informacje na temat chwilówek przez internet. Zaobserwowałem, iż niezwykle dobrą opinię ma grupa Zaplo i pragnąłem sięgnąć do owej ciekawej usługi. Wypełniłem formularz o pożyczki długoterminowe na czas 18 miesięcy, natomiast następnie ten wniosek posyłałem do analizy. już po 3 min. uzyskałem informację, że będzie mi dostarczona wielkość pożyczki którą pragnąłem uzyskać. Cieszyłem się. Otrzymałem pieniądze na konto bankowe tego samego wieczoru. Pięć dni potem kupiłem auto, zaś mój dług uregulowałem po pięciu miesiącach. To był bardzo udany krok.

Comments are closed.