Problemy podczas wakacji

31 Sty

W trakcie minionych ferii udałem się do Białki Tatrzańskiej by chodzić po szczytach góry. Zdecydowałem intensywnie odpocząć, toteż wybrałem się na wycieczkę o poranku. Kiedy maszerowałem do hotelu nie zauważyłem stromizny i tym samem przewróciłem się.

Najgorsze było to, że uraz mógł być poważny i nie miałem jak schodzić. Bardzo powoli trafiłem do domu wczasowego natomiast następnie udałem się do lekarza. Prześwietlenie pokazało, iż zwichnąłem stopę toteż nie będę mógł wypuszczać się na spacery w góry. Odczuwałem złość, iż w taki sposób przerwane zostały me pomysły na urlop. Po niecałym tygodniu powróciłem do domu lecz kostka nadal bolała. Nie dawały mi odetchnąć zakupione maści, tym samym następnego popołudnia udałem się do lekarza.

Doktor kazał unieruchomić stopę

Ortopeda poinformował mnie, że właściwym wyjściem na jak najszybszą kurację będzie stabilizacja stopy poprzez użycie swoistego stabilizatora kończyny. Dodatkowo zarekomendował mojej osobie zdrow-med.pl sklep ortopedyczny kraków, w którym będę w stanie nabyć pomocne artykuły rehabilitacyjne. Kolejnego dnia udałem się do sklepu medycznego Zdrowie gdzie poznałem oferowane produkty. Personal wydawał się niezmiernie usłużny. Z wykorzystaniem profesjonalnych wskazówek nabyłem właściwy wyrób. Miałem w obowiązku wkładać usztywniacz nogi co najmniej 4 tygodnie. Zaledwie po tygodniu czuło się różnicę w chodzeniu. Byłem zadowolony, ponieważ koniec końców byłem w stanie swobodnie spacerować i kierować moim pojazdem. W czasie badania lekarskiego dowiedziałem się, iż kostka odpowiednio wykurowała się. Miałem możliwość normalnie maszerować bez używania stabilizatora. Postanowiłem, że jeszcze raz pomknę w góry żeby ponownie zrelaksować się z dala od miasta. Zabukowałem termin w połowie sierpnia a następnie udałem się w Karpaty. Pogoda sprzyjała a na szlakach było bardziej nastrojowo.

Kolejna wycieczka była o wiele lepsza

Na szczęście po raz kolejny stałem się ostrożniejszy więc nie miałem żadnego skręcenia. Zrelaksowałem się a z powodu poprzednio używanego stabilizatora noga była w pełni mobilna zatem nie bolała w czasie wspinaczek. Sklep Zdowie zarekomendowałem również swojej mamie, jaka przejawia problemy z przemieszczaniem się dlatego wymaga specyficznego obuwia ortopedycznego. Kilka dni temu kupiła właściwe produkty, jakie umożliwiają spacerowanie pozbawione bólu. Oferowane w sklepie produkty wydają się niedrogie a ekipa pracująca tam wywołuje, iż posiadamy radość z z nowego nabytku.

Comments are closed.