Dbaj o zdolności własnego dziecka

4 Lis

Nasz syn okazał się być niesłychanie zdolny. Od zawsze zajmował się grami drużynowi, jednakowoż popularna noga okazał się dla niego pasją. Zasuwa nadzwyczaj prędko w czasie gry, a dodatkowo ma dużą siłę dlatego nieraz strzela do bramki. Cieszyliśmy się, że wyróżnia go własne hobby, aczkolwiek z drugiej strony byliśmy pewni, że trzeba swe zdolności bezustannie rozwijać. Zaniedbany dryg to duża porażka. Już nauczyciel z klubu piłkarskiego dostrzegł, iż Tomek wyśmienicie rozgrywa nogę a zatem moglibyśmy nasze dziecko wysłać do sportowej ekipy. Zaproponował mi spojrzenie na witrynę concept4soccerpoland.com/pl/skauting skauting piłkarski, gdyż instytucja Concept 4 Soccer oferuje skauting piłkarski. Okazał się to forma analizy w toku meczu, w konsekwencji czego małoletni utalentowany zawodnik dostaje szansę aby być zwerbowanym do lepszej ekipy piłkarskiej. Zdawaliśmy sobie sprawę, iż mecze monitoruje skaut piłkarski i wyłania najzdolniejszych piłkarzy. Mój małolat doskonale zdołałby się w tym pokazać, toteż zapisaliśmy się na skauting. Organizacja planująca skauting piłkarski okazała się najbardziej interesującą, która wierzy w młodych futbolistów oraz zapewnia im szansę grania z doświadczonymi piłkarzami w naszym kraju lub poza granicą Polski.

Wysłaliśmy pociechę na szkolenie piłkarskie

Skauting odbywał się na specyficznie zaprojektowanym szkoleniu w Niemczech przez Concept 4 Soccer. Oprócz tego instytucja urządza tanie obozy piłkarskie, skutkiem tego nie płaciliśmy dużo pieniędzy za szkolenie piłkarskie. Na podstronie www obozy piłkarskie http://concept4soccerpoland.com zdołaliśmy sprawdzić jak przygotowywane są etapy szkolenia w piłce nożnej a dodatkowo pooglądaliśmy personel. Wszyscy pracownicy w spółce wydawali się fachowcami a dodatkowo kooperują z rozlicznymi organizacjami futbolowymi. Nasz synuś pomknął na szkolenia piłkarskie na 11 dni aż do Niemiec. Został wartościowo zaopiniowany przez skauta a w wyniku tego jest pozyskany do teamu światowej rangi dla małoletnich zawodników.

Obozy piłkarskie to baza do dalszego awansu

Zrozumieliśmy jak kluczowe będzie posyłanie synka na ponowne szkolenia piłkarskie. Stąd ostatnim razem również pojechał do Niemczech i mierzył się z doświadczoną ekipą. Wkrótce odjeżdża na następny mecz i tym samym trafi na dodatkowe etapy szkolenia w piłce nożnej. Jesteśmy przekonani, że może to być najważniejsza decyzja zaś mój syn będzie mógł się poprawić. Wydaje się bardzo podekscytowany a wielokrotnie wyrażał wdzięczność za to, iż postanowiliśmy o przyszłości syna.

Comments are closed.